مقالات

تعمیر انواع پرینتر و قطعات آن

تعمیر انواع پرینتر

یکی از مواردی که ممکن برای افرادی که از دستگاه چاپگر استفاده می‌کنند، خراب شدن این دستگاه است که احتیاج به تعمیر پرینتر خواهد داشت. اگر چاپگر شما هم به سرویس و تعمیرات نیاز دارد، فروشگاه اداری مالز این امکان را فراهم ساخته است تا مشکلات به وجود آمده در این نوع از ماشین‌های اداری شما را رفع و از آن‌ها پشتیبانی کند.

فروشگاه اداری مالز یکی از مرکز معتبر در فروش انواع پرینترها و همچنین ارائه خدماتی از جمله تعمیر پرینتر در شهر تهران است.

تعمیر انواع پرینتر در محل

کارشناسان و متخصصان فروشگاه اداری مالز برای رفع مشکلات دستگاه پرینتر و حتی سایر ماشین‌های اداری از جمله دستگاه فتوکپی، دستگاه اسکنر و … به موقع در محل برای ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی حاضر خواهند بود.

تعمیر انواع پرینتر در محل

تعمیرات دستگاه پرینتر در محل برای صرفه جویی در رفت و آمد شما مشتریان گرامی نیز تأثیر گذار خواهد بود لذا برای تعمیر انواع چاپگر در محل از جمله کانن، hp و … کافی است با کارشناسان مربوطه در فروشگاه اینترنتی اداری مالز در ارتباط باشید.

بهترین مرکز تعمیر پرینتر در تهران

فروشگاه اینترنتی اداری مالز که یکی از بهترین و معتبرترین مراکز فروش انواع چاپگر و ماشین‌های اداری در شهر تهران است، به عنوان یکی از مراکز مهم در تعمیر انواع دستگاه پرینتر در شهر تهران نیز محسوب می‌شود.

کارشناسان فروشگاه اداری مالز در طول تعمیر دستگاه چاپگر شما نکاتی را نیز در ادامه نگهداری از آن به شما گوش زد خواهند کرد، همچنین در حین تعمیر این نوع از ماشین و تجهیزات اداری شما را در خرابی قطعات و دلایل کار نکردن دستگاه چاپگر در جریان خواهند گذاشت.

همچنین فروشگاه اینترنتی اداری مالز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌ها در فروش انواع تجهیزات سخت افزاری دستگاه پرینتر در شهر تهران شما را کمک خواهد کرد تا به راحتی تجهیزات و لوازم جانبی چاپگر خود را از جمله کارتریج و … با ضمانت کامل و با قیمت مناسب آن را خریداری کنید.

قیمت تعمیر پرینتر

هزینه تعمیرات پرینتر بسته به نوع خرابی دستگاه مورد نظر تعیین می‌شود، حتی ممکن است بنا به تشخیص کارشناس تعمیر پرینتر در محل نیاز به تعویض و جایگزین کردن دستگاه چاپگر شوید.

در این قسمت از مقاله کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری مالز نکاتی را که باید در صرف هزینه و قیمت تعمیر پرداخت بدانید را آورده‌اند که بهتر است قبل از تعمیرات دستگاه چاپگر خود آن‌ها را مطالعه فرمایید.

قیمت تعمیر پرینتر
  • ممکن است دستگاه چاپگر مورد نظر عمر خود را کرده باشد و همچنان با تعمیر کردن قابلیت و کارایی قبلی را نداشته باشد که در این صورت باید دستگاه چاپگر جدیدی را خریداری و جایگزین آن کنید.
  • اگر دستگاه پرینتر را به تازگی خریداری کرده‌اید می‌توانید خودتان در منزل و یا در محل کار عیب آن را پیدا کنید که در ادامه مقاله نیز به این موضوع خواهیم پرداخت.
  • اگر هم احتیاج به تعویض قطعات در چاپگر باشد می‌توانید با مراجعه حضوری و یا با تماس از کارشناسان متخصص در تعمیر پرینتر در محل استفاده کنید.

چگونه دستگاه پرینتر خود را عیب یابی کنیم؟

اگر چاپگر شما کار نمی‌کند قطعاً مشکلی وجود دارد که باید عیب یابی کنید. در این قسمت از مقاله نکاتی که باید در از کار افتادن دستگاه چاپگر به آن ها توجه کنید را بیان کرده‌ایم، در صورت این که قصد دارید خودتان این کار را انجام ندهید نیاز به تعمیرکار متخصص برای تعمیر پرینتر خواهید داشت.

  • راه اندازی مجدد دستگاه پرینتر: سیم برق دستگاه را از برق بکشید و سپس آن را دوباره به برق وصل کنید، این روش یکی از ساده‌ترین روش‌ها است.
  • کامپیوتر خود را مجدداً راه اندازی کنید: گاهی اوقات ممکن است مشکل از دستگاه پرینتر نباشد، شاید با راه اندازی مجدد سیستم کامپیوتر خود چاپگر نیز شروع به کار کند.
  • در کامپیوتر و سیستم دیگری پرینت /رفتن را تست کنید: سعی کنید دستگاه پرینتر را در دستگاه‌های دیگری نیز امتحان کنید ممکن است با وصل کردن به سیستم کامپیوتر دیگر شروع به کار کردن کند.
  • کارتریج چاپگر را بررسی کنید: مطمئن شوید که پرینتر شما دارای کارتریج جوهر است. اگر چاپگر نشان می‌دهد که جوهر شما تمام شده است، اما قادر به دیدن آن نیستید، ممکن است هد چاپ مسدود شده باشد. آن را با روش معمول تمیز کردن تمیز کنید، البته ما در مقاله دیگری نحوه شارژ کردن کارتریج پرینتر در منزل را به شما آموزش داده‌ایم.
دلایل تعمیر پرینتر
  • بررسی کنید که آیا کاغذ گیر کرده است: گاهی اوقات، کاغذها در دستگاه چاپ گیر می‌کنند، بنابراین باید پانل را باز کنید و کاغذ خرد شده را بردارید.
  • سینی کاغذ را بررسی کنید: آیا کاغذ موجود در سینی چاپگر را بررسی کرده‌اید؟ اگر نه اکنون آن را بررسی کنید. گاهی اوقات کاغذها به طور دقیق چیده نمی‌شوند، بنابراین پیشنهاد می‌شود آنها را به اندازه کافی مرتب کنید و سپس به صورت مرتب قرار دهید.
  • اتصال Wi-Fi را بررسی کنید: گاهی اوقات وای فای شما اتصال ضعیفی دارد یا وای فای شما به اینترنت دسترسی ندارد.

در آخر

اگر زمان لازم را برای بررسی مشکلات و دلایل خرابی دستگاه چاپگر خود ندارید، برای تعمیر پرینتر خود باید به متخصص تعمیرات این نوع ماشین‌های اداری مراجعه کنید.

کارشناسان و متخصصان فروشگاه اداری مالز در خمت شما مشتریان گرامی هستند تا سؤالات شما را پاسخ دهند، شما مشتریان گرامی نیز می‌توانید برای تعمیرات و شارژ کارتریج و خدمات دیگر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.