تعمیر انواع پرینتر و شارژ کارتریج در تهران

پرینتر یکی از دستگاه‌هایی اداری روزانه توسط افراد بسیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. می‌توان گفت روزانه بی نهایت چاپ، پرینت و اسکن در همه جای دنیا انجام می‌شود. یکی از مشکلاتی که اکثر خریداران پرینتر با آن مواجه می‌شوند خرابی این دستگاه است که در آخر باید با تعمیر پرینتر  و یا شارژ کارتریج مشکلات خود را حل کنند.

برای تعمیر پرینتر و سپردن آن به یک شرکت و یا فروشگاه معتبر نکته بسیار مهم است. به عنوان مثال شما برای شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر باید به فروشگاهی که سابقه بالایی را در این زمینه دارد، مراجعه کنید.

فروشگاه ماشین‌های اداری و لوازم التحریر شاهرخی واقع در شهر تهران به عنوان یکی از مهم‌ترین مرکز فروش انواع پرینتر و کارتریج با ارائه خدمات تعمیر انواع پرینتر و شارژ کارتریج نیز فعالیت می‌کند.

خدمات تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج فروشگاه ماشین‌های اداری و لوازم التحریر شاهرخی شامل تعمیر پرینترهای لیزری، رنگی در برندهای (HP, Canon, Samsung) است.

همچنین در کنار آن با تعمیر دستگاه لیبل پرینتر و دستگاه‌های فتوکپی از جمله برندهای 

تعمیر پرینتر در تهران

چرا تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج را به اداری مالز بسپارید؟

یکی از خدمات تعمیر پرینتر ارائه خدمات در محل است. فروشگاه اداری مالز یکی با اعزام کارشناسان خود به محل شما را بیشتر در زمینه نحوه تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج شما را راهنمایی خواهند کرد.

فروشگاه اداری مالز با بیش از 20 سال قدمت کاری در این زمینه و همچنین فروش انواع دستگاه پرینتر، کارتریج، دستگاه صحافی، لوازم التحریر و غیره یکی از معتبرترین مرکز تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج در شهر تهران است.

دلایل تعمیر پرینتر

دستگاه چاپگر نیز همانند لوازم الکترونیکی دیگر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد است که ممکن است با استفاده طولانی مدت از آن دیگر به خوبی و با کیفیت بالا چاپ نکند و یا این که از کار بی افتد

به همین علت باید در بازه های زمانی مشخصی دستگاه پرینتر چک شود تا مطمئن شد که قطعات دستگاه پرینتر به خوبی ککار می کنند یا خیر.

قطعاً یک تعمیر کار پرینتر می‌تواند مشکلاتی که یک دستگاه چاپگر دارد را بر طرف کند. بیشترین دلایل عدم کار کردن دستگاه پرینتر شامل موارد زیر است:

  • روشن نشدن دستگاه پرینتر
  • عدم چاپ پرینتر
  • روشن شدن دکمه‌های خطا در دستگاه چاپگر
  • چاپ صفحات دارای نقطه و خط‌های سیاه رنگ باشد
  • جمع شدن کاغذ در هنگام چاپ

این‌ها چند نمونه از دلایلی هستند که منجر به تعمیر پرینتر و یا حتی شارژ مجدد کارتریج است. این موارد در تمام دستگاه‌های پرینتر hp و کانن و غیره اتفاق می‌افتد.

تعمیر پرینتر جوهر افشان

همان‌طور که می‌دانید پرینترهای لیزری بیشتر از پرینتر جوهر افشان در بین مردم محبوب هستند. پرینترهای جوهر افشان نسبت به کیفیت بالا در چاپ تصاویر و بنرها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تعمیر پرینتر جوهر افشان در محل

تعمیر پرینتر جوهر افشان نسبت به پرینترهای لیزری کمی دشوارتر است آن هم به دلیل قطعات حساس و ظریف‌تری که دارد. در این صورت به هیچ عنوان خودتان اقدام به تعمیر و یا باز و بست کردن این دستگاه اداری نکنید.

خدمات تعمیر پرینتر hp

پرینترهای hp یکی از بهترین و محبوب‌ترین پرینترهایی موجود در بازار است. در فروشگاه اداری مالز نه تنها پرینترهای جوهر افشان بلکه پرینترهای hp نیز تعمیر می‌شوند.

اگر شما هم در شهر تهران هستید و به خدمات تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج نیاز دارید همین حالا با کارشناسان فروشگاه اداری مالز در ارتباط باشید.

قیمت تعمیر پرینتر و شارژ کارتریج

تعمیرات پرینتر و همچنین شارژ کارتریج هزینه متغیری را در بردارد. به عنوان مثال قطعه‌ای که در دستگاه پرینتر تعویض و یا تعمیر می‌شود قمت متفاوتی را نسبت به قطعه‌ای که در دستگاه پرینتر و با برند دیگر است، وجود دارد.

برای استعلام هزینه تعمیر و شارژ کارتریج می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی ماشین‌های اداری و لوازم التحریر شاهرخی در ارتباط باشید.

در آخر، بیشترین سؤالاتی که کاربران از ما پرسیده‌اند شامل سؤالات زیر هستند:

  • علت روشن شدن هر سه چراغ پرینتر چیست؟
  • نحوه خارج کردن کاغذ گیر کرده در دستگاه پرینتر چگونه است؟
  • چرا هنگام چاپ کاغذ خروجی از دستگاه پرینتر همچنان سفید است؟

سؤالات دیگری نیز کاربران از کارشناسان فروشگاه اینترنتی اداری مالز پرسیده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را انتخاب کرده‌ایم و همچنین پاسخ داده‌ایم:

علت کند چاپ کردن دستگاه پرینتر ایجاد صف‌های job  و همچنین کیفت بالای چاپ است. این دو عامل باید برطرف شوند، اگر همچنان مشکل برطرف نشد باید دستگاه چاپگر توسط شخص متخصص یعنی تعمیرکار پرینتر باید بررسی شود.

این خطا نشان می‌دهد که کارتریج به خوبی در جای خود قرار نگرفته است و یا این که به درستی نصب نشده است.