مقالات

قیمت دستگاه فتوکپی رنگی

قیمت دستگاه فتوکپی رنگی

دستگاه فتوکپی رنگی توانایی چاپ رنگی برای تصاویر و اسناد را دارد و در اکثر سازمان‌ها و ادارات برای چاپ و تکثیر از آن استفاده می‌کنند و در اصل این دستگاه سه کار اصلی یعنی پرینت، کپی و اسکن را انجام می‌دهد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی قیمت دستگاه فتوکپی رنگی می‌پردازیم.

فاکتورهای مهم که در قیمت دستگاه کپی رنگی تأثیر دارد

قابلیت‌ها

یکی از فاکتورهای مهم که در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی تأثیر دارد قابلیت‌های آن است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه فتوکپی و چاپ دورو است که هم در زمان و هم در هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود و برای کسب و کارهای که استفاده زیاد برای کپی کردن دارند بسیار مقرون به صرفه است و بسیاری از افراد به همین دلیل از این دستگاه استقبال کرده‌اند.

نوع چاپ

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی نوع چاپ است. بعضی از دستگاه های کپی فقط تصاویر سیاه و سفید را کپی می‌کنند که قیمت آن کمتر از دستگاه کپی رنگی است؛ چون نوع کپی سیاه و سفید بسیار ارزان‌تر از کپی رنگی است؛ ولی در کپی رنگی تصاویر بسیار با کیفیت و وضوح بالایی دارد.

عوامل موثر در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی

نوع قرارگیری

دستگاه کپی اگر رومیزی باشد قیمت آن کمتر و ارزان‌تر است؛ ولی اگر از نوع ایستاده باشد قیمت آن بیشتر و توان کاری و قدرت کپی کردن تعداد بیشتری از مدارک یا اسناد را دارد پس نوع رومیزی و ایستاده هم در قیمت این نوع از ماشین های اداری تأثیرگذار است که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان شرکت اداری مالز به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و مشاوره و راهنمایی بگیرید و کارشناسان این شرکت به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند.

ویژگی‌های دستگاه فتوکپی رنگی

چاپ لیزری

یکی از عوامل مهم در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی چاپ لیزری است که استفاده از چاپ لیزری باعث افزایش سرعت و بالا رفتن کیفیت چاپ می‌شود که برای چاپ تصاویر و اسناد و برگه‌های مختلف بسیار کارایی دارد.

سرعت چاپ

سرعت چاپ و فتوکپی در تعداد برگه‌های چاپ شده در دقیقه هم بسیار اهمیت دارد و در هر ساعت شما می‌توانید تعداد زیادی برگه را کپی کنید که در روند کاری و بهبود عملکرد یک سازمان یا اداره سرعت چاپ بسیار تأثیرگذار است و این سرعت در قیمت دستگاه فتوکپی هم تأثیر دارد.

ویژگی‌های دستگاه فتوکپی رنگی

چند منظوره بودن

یکی دیگر از عوامل مهم که در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی تأثیر دارد چند منظوره بودن این دستگاه‌ها است؛ یعنی علاوه بر کپی کردن، اسکن، پرینت و حتی فاکس هم انجام می‌دهد که خرید یک دستگاه کپی رنگی با داشتن این ویژگی‌ها بسیار مقرون به صرفه است و حتی در محیط کاری هم فضای کمتری را اشغال می‌کند.

دقت در پرینت بالا

یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل در قیمت دستگاه فتوکپی رنگی این است که کیفیت این دستگاه برای چاپ بسیار بالا است و دقت در تصاویر و وضوح و رزولوشن آن بسیار مهم است و این دقت را با معیار DPI می‌سنجند که هر چه این مقدار بیشتر باشد دقت و کیفیت چاپ بالاتر می‌رود و بر روی قیمت دستگاه هم اثر دارد.

سایز کاغذها

از ویژگی‌های دیگر دستگاه فتوکپی رنگی استفاده از سایزهای مختلف کاغذ است که اکثر دستگاه های کپی فقط سایز A4 را کپی می‌گیرند در صورتی که شما با این دستگاه کپی رنگی می‌توانید از سایزهای کاغذ A4 , A5, A3 هم استفاده و کپی و پرینت بگیرید.

خرید دستگاه فتوکپی رنگی

امروزه دستگاه فتوکپی رنگی در سازمان‌ها، دفاتر و شرکت‌ها بسیار متداول شده است؛ چون هم کارایی بالا و کیفیت چاپ بالا و قیمت آن از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است که به همین منظور شما می‌توانید به سایت شرکت اداری مالز مراجعه و نحوه خرید این دستگاه‌ها را مشاهده نمایید.

خرید دستگاه فتوکپی رنگی

سخن پایانی

ما در این مقاله قیمت دستگاه فتوکپی رنگی را بررسی کردیم که چه عواملی بر روی قیمت این دستگاه تأثیرگذار است که به همین منظور شما می‌توانید با شرکت اداری مالز در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این دستگاه‌ها اطلاع حاصل کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *