مقالات

بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه

بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه

معرفی انواع بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه

لوازم تحریر از جمله وسایلی است که در همه سنین از آن استفاده می‌شود و امروزه لوازم تحریر به صورت فانتزی با طرح‌ها و مدل‌های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است که هر سال با شروع مدارس خانواده‌ها به دنبال خرید لوازم تحریر برای فرزندان خود هستند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی لیست لوازم تحریر فانتزی پسرانه می‌پردازیم.

کوله پشتی پسرانه

یکی از مهمترین و بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه کوله پشتی است. این کوله پشتی دارای فضای مناسب برای نگهداری کتاب‌ها و لوازم تحریر است و دارای مدل‌ها و طرح‌های متفاوتی است.

این کوله‌ها باید ضد آب باشد تا در زمستان از وسایل دانش آموز حفاظت کند و وزن آن باید ۱۰ درصد وزن دانش آموز باشد و بند کوله باید ۵ سانتیمتر پهنا داشته باشد و سایز کوله باید با قد دانش آموز متناسب باشد و یک پد پشتی برای محافظت و مانع از آسیب دیدن پشت دانش آموز داشته باشد.

خودکار و ماژیک

یکی دیگر از بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه خودکار و ماژیک است که اغلب خودکارها جنس پلاستیک، شیشه و سرامیک دارند که خودکاری را باید انتخاب کرد که با کیفیت باشد و جوهر آن پس ندهد و جامدادی دانش آموز را کثیف نکند.

خودکار و ماژیک لوازم تحریر فانتزی پسرانه

پوشش لاستیکی نرم برای خودکار بسیار مناسب دانش آموز است و از ماژیک‌های که جنس مرغوب دارند باید استفاده کرد.

دفتر و دفترچه

یکی دیگر از بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه دفتر و دفترچه است که برای دانش آموزان بسیار کاربردی و پر مصرف است. دفترها دارای مدل‌ها و طرح‌های فانتزی مختلفی هستند و بهتر است برای دانش آموزان پسر دبستانی از دفترهای سیمی با برگ کم خریداری کرد؛ ولی در مقاطع بالاتر از دفترچه‌های که حجم بیشتری دارد استفاده می‌شود.

دفترهای فانتزی علاقه پسرها را به نوشتن تکالیف و دروس مدرسه بیشتر می‌کند و از این طرح‌های فانتزی اکثر بچه‌ها استقبال کرده‌اند که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان شرکت اداری مالز به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و راهنمایی بگیرید و بهترین خرید را برای فرزندان خود انجام دهید.

مداد و مداد رنگی

مداد برای مقطع دبستان باید نوک نرمی داشته باشد و نوک نرم باعث ایمنی بیشتر است؛ ولی قیمت آن نسبت به نوک سخت گران‌تر است. امروزه تنوع مداد و مداد رنگی هم بسیار زیاد شده است که اکثر این مدادها فانتزی هستند.

مداد و مداد رنگی در لوازم تحریر فانتزی پسرانه

مداد رنگی برای پسر بچه‌ها باید سه وجهی با نوک روغنی باشد تا دست آنها خسته نشود و با توجه به مقاطع تحصیلی دانش آموز مداد رنگی خریداری شود.

مدادتراش و پاک کن

مدادتراش و پاک کن هم از بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه است که برای تراشیدن مداد از آن استفاده می‌شود. برای مدرسه از مدادتراش کوچک و در خانه از مدادتراش بزرگ و رومیزی استفاده می‌شود.

مدادتراش و پاک کن در لوازم تحریر فانتزی پسرانه

این مدادتراش‌ها دارای مدل‌های متنوع هستند و پاک کن باید ضد حساسیت و با کیفیت باشد و به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

انواع جامدادی

اکثر پسرها جامدادی کشویی با طرح‌های فانتزی را دوست دارند. برای پسرها جامدادی کشویی و پلاستیکی گزینه بسیار خوبی است.

کاغذ یادداشت و کاغذ A4

کاغذ A4 و یادداشت از وسایل ضروری یک دانش آموز است که با توجه به نوع کاربرد آن باید خریداری شود.

خط کش و شابلون و پرگار

یکی دیگر از بهترین لوازم التحریر فانتزی پسرانه شابلون و خط کش و غیره است که معمولاً برای دبستان از مدل‌های پلاستیکی بیشتر استفاده می‌شود؛ ولی برای مقاطع بالاتر از فلزی هم می‌توان استفاده کرد که این وسیله برای درس ریاضی کاربرد بسیاری دارد.

خرید لوازم تحریر فانتزی پسرانه

برای خرید لوازم التحریر ارزان در تهران و همچنین خرید بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه مسائل ایمنی و کیفیت مواد به کار رفته در آن را در نظر بگیرید و بهترین جنس را انتخاب کنید که به همین منظور شما می‌توانید به سایت فروشگاه اداری مالز مراجعه و نحوه خرید لوازم التحریر را مشاهده نمایید، همچنین شما مشتریان گرامی می‌توانید با مراجعه خضوری نیز می‌توانید خرید خود را از این فروشگاه در شهر تهران انجام دهید.

خرید لوازم تحریر پسرانه فانتزی

سخن پایانی

بهترین لوازم تحریر فانتزی پسرانه باید کارایی بالا داشته باشد و با توجه به تولید بسیار زیاد لوازم التحریر فانتزی شما می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر و ماشین های اداری شاهرخی در ارتباط باشید و نحوه سفارش لوازم التحریر فانتزی پسرانه اطلاع حاصل کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.